درباره ما

درباره ما

مطمئن بخرید، آسان بفروشید

ما به ایجاد تجربه متفاوت و بی‌دغدغه بیش از 30 هزار خودرو کمک کرده‌ایم


بازار خودرو همواره یکی از فعال‌ترین و البته پرتنش‌ترین بازارهای موجود در ایران محسوب می‌شود. طبق آمار تا اواسط سال 99 تعداد تقریباً 35 میلیون خودرو در سطح کشور پلاک شده‌است. افزایش روزافزون تعداد خودرو و حجم بالای آگهی‌ها و خرید و فروش خودرو در کشور به خوبی نشان‌دهنده پویایی این بازار است.

خرید خودرو بدون در نظر گرفتن شاخصه های تاثیرگذار بر روی قیمت و همچنین بررسی‌های فنی و تخصصی کلیه قسمتهای آن، امری غیرمعقول است. از این رو با استفاده از دانش فنی کارشناس متخصص و مجرب، علاوه بر آشکار شدن بسیاری از مشکلات و معایب پیدا و پنهان خودروی مورد نظر می‌توانید ضمن اطمینان خاطر از وضعیت سلامت فنی و بدنه خودرو، با آگاهی کامل جهت خرید اقدام کنید. کارشناسی خودرو یعنی تمام شاخص‌های یک اتومبیل پیش از خرید آن مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع در رویه بررسی خودرو، کارشناس با بهره‌گیری از دستگاه‌های تخصصی، معیارهای ارزش‌گذاری خودرو را تحلیل کرده تا مشخص شود خودرو نسبت به قیمت آن به چه میزان ارزش خرید دارد.

مجموعه کارشناسی تخصصی خودرو کاربین با تجربه بیش از 30000 مورد کارشناسی خودرو قادر است ضمن آگاه سازی شما با ارائه گزارش کامل از شرایط خودرو از نظر وضعیت بدنه و رنگ ، شرایط فنی و موتور ، کارکرد واقعی ، تجهیزات و امکانات خودرو ، اصالت آپشن‌ها و تست رانندگی یا تست درایو ، تا آخرین مرحله خرید خودرو شما را همراهی کند. کارشناسان مجموعه کاربین با استفاده از دستگاه‌های تخصصی و به روز تست رنگ ، دیاگ و سایر تجهیزات کارشناسی خودرو، قادر خواهند بود نگرانی شما را از احتمال خرید خودروی معیوب برطرف کنند.

کاربین